RU

ГПУ: "Тризубівців" у СІЗО не катують

18.02.2011, 09:45
ГПУ:
7f645c3b5fdcaa7c3ab81995f34198a5.jpg

ГПУ: "Тризубівців" у СІЗО не катують

Генеральна прокуратура України запевняє, що проти заарештованих членів громадської організації "Тризуб імені Степана Бандери", тортури у запорізькому СІЗО не застосовуються.

Як повідомила ЛІГАБізнесІнформ прес-служба відомства, 16 лютого цього року прокуратура Запорізької області за участю представників центральних і місцевих ЗМІ, а також членів постійної депутатської комісії Запорізької обласної ради з дотримання прав людини була проведена перевірка дотримання прав заарештованих "тризубівців".

Згідно з повідомленням, жоден член організації під час перевірки не поскаржився прокурору на порушення в запорізькому СІЗО своїх конституційних прав.

За інформацією прокуратури, факти порушення вимог законодавства про матеріально-побутові умови і медико-санітарне забезпечення щодо затриманих членів ВО "Тризуб" встановлені не були. Право заарештованих на захист було додержано у повному обсязі.

"Отже, ще раз наголошую: поширювана деяким ЗМІ і Інтернет-виданнями інформація про ніби застосування тортур у місцях утримання членів ВО "Тризуб" не відповідає дійсності", - каже у повідомленні ГПУ.

Нагадаємо, раніше партія "Наша Україна" вимагала перевірити інформацію про застосування тортур проти заарештованих членів громадської організації "Тризуб".

Права людини в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини