RU

ГПУ: Кожен другий дитячий табір працює з порушеннями

14.07.2011, 09:51
ГПУ: Кожен другий дитячий табір працює з порушеннями - Фото
72670aab8330e7fcfb84bcf241a18676.jpg

ГПУ: Кожен другий дитячий табір працює з порушеннями
В Україні в кожній другій оздоровчій установі для дітей виявлені істотні порушення санітарних та епідеміологічних норм. Це було виявлено під час перевірок дотримання законодавства про оздоровлення і відпочинок дітей в дитячих оздоровчих установах і санаторіях, які організувала Генеральна прокуратура України із залученням контролюючих органів.

Як повідомляє відділ зв'язків зі ЗМІ Генеральної прокуратури, в таборах-порушниках не забезпечений належний контроль за якістю харчування, термінами зберігання продуктів, не дотримуються санітарно-гігієнічні і технологічні правила при організації процесу приготування їжі.

"Як наслідок, тільки за липень зареєстровані масові харчові отруєння дітей під час оздоровлення і відпочинку. Зокрема, з дитячого оздоровчого табору "Альбатрос" міста Севастополя з гострою кишковою інфекцією до лікарні потрапили 74 дитини, зі спортивного табору "Колос" Чернігівської області - 21 дитина. У Запорізьку обласну інфекційну лікарню поступило 18 дітей, що відпочивали в дитячому оздоровчому таборі "Салют", - зазначили в ГПУ.

За фактами масового отруєння дітей прокурори Севастополя, Запорізької і Чернігівської областей порушили кримінальні справи. Ініційовано притягнення до відповідальності посадових осіб органів контролю.

З метою запобігання подальшому поширенню харчових отруєнь, інфекційних захворювань в дитячих оздоровчих установах Генеральна прокуратура направила вимогу до Державної санітарно-епідеміологічної служби України щодо посилення нагляду за дотриманням санітарно-епідеміологічних норм, контролем якості води, продуктів харчування і термінів їх зберігання.

Нагадаємо, днями в Криму з оздоровчого табору "Альбатрос" до інфекційної лікарні Севастополя з ознаками харчового отруєння було госпіталізовано 84 людини. Попередня причина захворювання - вживання неякісних продуктів харчування.

За фактом масового отруєння дітей в таборі "Альбатрос" порушено кримінальну справу. У Севастопольській санепідстанції припускають, що масове отруєння сталося через неякісне морозиво.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини