RU

Гостей Євро-2012 планують заманювати у Чорнобиль

06.12.2010, 17:20

Чорнобильська зона може стати однією з найпопулярніших туристичних маршрутів під час проведення Євро-2012. Про це заявив сьогодні на прес-конференції заступник глави Державної служби туриста і курортів Дмитро Заруба, відповідаючи на відповідне питання журналістів.

"Один із найцікавіших туристичних маршрутів, який може бути запитаний, - це чорнобильська зона. Звичайно, це трагічна сторінка в історії України, але цей об'єкт є унікальним у світі. Це, по суті, музей історії радянської епохи, трагедії, яка сталася. Якщо правильно його просувати, то це дасть змогу багатьом побачити, як працювала радянська система і як трапилася трагедія, яка забрала багато життів і завдала значної шкоди навколишньому середовищу", - зазначив Д.Заруба, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

При правильній організації логістики, за словами Д.Заруби, чорнобильська зона зможе приймати до мільйона людей у рік. "Єдине, треба чітко відрегулювати схему проїзду і туристичного супроводу. Все-таки, це режимна зона, тому потрібна певна логістика", - сказав він.

На думку Д.Заруби, такий маршрут буде дуже популярним, оскільки Чорнобиль, навіть за версією журналу "Форбс", визнаний одним із найцікавіших для туристів місць у світі.

Євро-2012: добірка новин>>>
Туризм, готельний бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини