RU

Google створив дудл на честь винахідника кулькової ручки

29.09.2016, 10:33
Google створив дудл на честь винахідника кулькової ручки - Фото
d185be8c909754f0b46334d766700b46.gif
29 вересня Google відзначає 117 років від дня народження винахідника кулькової ручки, угорського журналіста і винахідника Ласло Біро. Компанія випустила  анімований Doodle на честь цієї події.

Принцип роботи кулькової ручки датується кінцем XIX століття. Винайшов її угорець Ласло Біро в 1938 році. Ця людина працювала журналістом і дуже багато писала пером, залишаючи плями на папері. Це його зовсім не влаштовувало, тому одного разу він спорудив ручку.

Біро запатентував свій винахід тільки в Аргентині та Угорщині, чого було недостатньо для всесвітньої слави і великого прибутку. Щоб вийти на світовий ринок йому було необхідно отримати патент у всіх країнах, але його ідею вкрали і запатентували в США.

Google створив дудл на честь винахідника кулькової ручки

Ласло Біро (фото - netquest.com)

У 1943 році американець Мілтон Рейнолдс запатентував кулькову ручку в США і почав масове виробництво. Ця продукція стала продаватися дуже успішно. Біро намагався відсудити своє право на патент, але програв процес. Однак справжнім винахідником кулькової ручки по праву вважається саме Ласло Біро.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини