RU

Google введе податки для YouTube-блогерів

11.03.2021, 12:54
Google введе податки для YouTube-блогерів - Фото
Фото: EPA

Компанія Google з червня може почати утримувати прибутковий податок від доходів YouTube-блогерів. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Google має намір оподатковувати дохід, отриманий блогерами від перегляду контенту в США. Йдеться про прибуток зокрема від переглядів реклами, сервісу YouTube Premium, cуперчата і спонсорства.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Блогери повинні до 31 травня надати податкову інформацію рекламному сервісу Google AdSense.

Розмір податкової ставки варіюється від 0 до 30% в залежності від того, чи є між країнами угода про уникнення подвійного оподаткування. Якщо користувач не передасть AdSense податкову інформацію до кінця травня, всі його доходи від YouTube будуть автоматично обкладатися податком за ставкою до 24%. Тобто податок буде утримуватись з усієї суми, а не тільки з доходу, який отриманий за рахунок перегляду контенту в США.

Читайте також: Податок на Google: що це і чи підвищить він ціни на послуги Facebook, Apple та інших гігантів

Потенційний прибутковий збір Google пов'язаний зі змінами в податковому законодавстві США, згідно з якими компанія зобов'язана брати податки з доходів авторів каналів від американських глядачів.

  • 17 лютого Верховна Рада прийняла в першому читанні "податок на Google", який зобов'язує тих-гігантів платити 20% ПДВ. Таким чином, іноземні онлайн-сервіси, на зразок Facebook, Netflix, Youtube та інші, якими користуються українці, повинні будуть платити податок за свою фактичну роботу в країні.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини