Google пообіцяв $1,5 млн за злом нового Android

29.11.2019, 12:56
Google пообіцяв $1,5 млн за злом нового Android - Фото
Фото: depositphotos.com

Компанія Google готова заплатити від $1 млн до $1,5 млн за успішний злом нових версій Android і захисного процесора Titan M для пристроїв на базі цієї операційної системи, повідомляється в блозі корпорації.

Претендентам на нагороду пропонують створити експлойт (програми, що використовують уразливості - ред.) або "повнодіапазонний ланцюжок" експлойтів.

Шкідливе ПЗ повинно дозволити потенційним зловмисникам запускати на пристрої з Titan M довільний код, при цьому деякий час зберігаючись на пристрої.

За це Google готовий заплатити $1 млн. При цьому $1,5 млн обіцяють тим, хто створить ланцюжок експлойтів, що дозволяє обійти захист майбутньої версії ОС Android.

Сьогодні Titan M - це спеціалізована захисна мікросхема, яка забезпечує безпеку пристроїв. На даний момент нею забезпечені смартфони Google Pixel 3 і Pixel 4.

У компанії також відзначають, що розмір винагороди залежатиме від ряду умов. В першу чергу - повноцінного опису роботи експлойтів, початкового вектору атаки і надійності експлойту.

Розмір нагороди також буде змінюватися в залежності від того, який обсяг необхідного "сприяння" з боку користувача буде потрібний для запуску шкідливого ПЗ і наскільки великі шанси користувача виявити роботу шкідливих програм.

Google обіцяє заплатити в півтора рази більше за виявлення комбінацій експлойтів, які працюють на попередніх версіях Android, випущених спеціально для розробників.

Читайте російською: Google пообещал $1,5 млн за взлом нового Android

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Большой взрыв" ПриватБанка. Полный гайд по вселенной судов вокруг национализации