RU

Google оновила Chrome: браузер запускається швидше, сторінки теж. І ще нові функції

19.11.2020, 14:27
Google оновила Chrome: браузер запускається швидше, сторінки теж. І ще нові функції - Фото
Фото: blog.google

Google випустила оновлення для свого фірмового браузера Chrome. Тепер він запускається на 25% швидше, а сторінки відкриваються на 7% швидше. Також розробники додали кілька корисних функцій для більш зручного користування, зазначається в блозі компанії.

У новій версії навантаження на процесор скоротилося вп'ятеро, а час роботи батареї збільшився на 1,25 години. Браузер на ОС Android тепер завантажує сторінки практично миттєво. Google обіцяє "найбільший приріст в продуктивності Chrome в історії".

Компанія удосконалила роботу з вкладками: тепер користувачі зможуть не тільки закріплювати і групувати відкриті сторінки, але і здійснювати пошук по ним. Це допоможе швидко знайти необхідну сторінку в разі, якщо у вас багато відкритих вкладок.

Фото: blog.google

Крім цього, Google вбудувала в пошуковий рядок контекстні команди: з їх допомогою користувач зможе, наприклад, видалити історію браузера, не відкриваючи при цьому налаштування.

Gif: blog.google

Оновлення доступно для всіх користувачів Chrome з 18 листопада.

У майбутньому компанія планує додати тематичні картки на сторінці нової вкладки браузера. Натиснувши на них, користувач зможе перейти до ресурсів, які відвідував раніше або пов'язаним з ними за тематикою.

Фото: blog.google
Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини