RU

Google навчить український туристичний бізнес просувати свої послуги онлайн

02.11.2020, 15:49
Google навчить український туристичний бізнес просувати свої послуги онлайн - Фото
Дві жінки в національних костюмах на площі старого міста у Львові (Фото: depositphotos.com)

Державне агентство розвитку туризму і компанія  Google  підписали меморандум про співпрацю. Про це на своїй Facebook сторінці повідомила очільниця держагентства Мар'яна Олеськів.

"Досі проглядається тенденція, що локальні туристичні офіси не вміють правильно працювати з цифровими інструментами, зокрема, не використовують всі можливості Google. Тому важливо організувати цифрове навчання, в першу чергу для працівників туристичної галузі", – написала глава держагентства.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Згідно з меморандумом, співпраця з Google буде розвиватися за наступними напрямками: обмін досвідом щодо організації програм, спрямованих на просування України, як цікавого туристичного об'єкта для внутрішнього і зовнішнього туризму.

Організація семінарів, лекцій та тематичних досліджень для учасників турідустрії. Допомога в туристичних івентах, а також у великих міжнародних форумах. І обмін досвідом у впровадженні інноваційних інформтехнологій.

"Суспільство все більше звертається до віртуальних платформ, екскурсій і ми повинні йти в ногу з часом", – впевнена Мар'яна Олеськів.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини