Гонтарева заявила про атаку на свою сім'ю: фото, відео

05.09.2019, 10:09
Гонтарева заявила про атаку на свою сім'ю: фото, відео - Фото
Валерія Гонтарева (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарева заявляє про атаку на свою сім'ю - спалили машину невістки, її теж звуть Валерія Гонтарева.

"Поки я перебуваю в госпіталі в Лондоні з важкими травмами, на мою сім'ю сьогодні сталася атака. Сьогодні о першій годині ночі машину сім'ї мого старшого сина облили бензином і спалили під їхнім будинком в центрі Києва. Машина була зареєстрована на мою невістку, яку теж звуть Валерія Гонтарева", - повідомила LIGA.net екс-глава НБУ.

Вона вважає, що нещасний випадок на пішохідному переході в Лондоні і спалена машина в Києві - це все ланки одного ланцюга.

"На жаль, мені оголошено не тільки політичний терор, але як ми бачимо і фізичне знищення. Їм мало політичних переслідувань, які вони масовано почали з усіх боків. Їм мало повністю сфальсифікованих справ корумпованого прокурора Кулика, їм мало подачі позовів Портнова на стандартні Постанови НБУ зі звинуваченнями мене в державній зраді. Вони вже перейшли від словесних погроз до реальних дій. Сподіваюся, нашим правоохоронним органам вистачить професіоналізму розкрити цей злочин в центрі Києва!" - написала вона в повідомленні.

Гонтарева надіслала фото спаленого автомобіля:

Читайте також: Гонтарева: Коломойський стежить за мною навіть в Лондоні

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Большой взрыв" ПриватБанка. Полный гайд по вселенной судов вокруг национализации