Гончарук про забруднення повітря в Києві: Офіційних даних немає

21.10.2019, 13:15
Гончарук про забруднення повітря в Києві: Офіційних даних немає - Фото
Олексій Гончарук (Фото: прес-служба Кабміну)

Офіційного підтвердження аномальної забрудненості повітря в Києві у прем'єр-міністра немає, але зараз в уряді з'ясовують, звідки в інтернеті з'явилися такі відомості. Про це сьогодні на брифінгу заявив прем'єр  Олексій Гончарук.

"З приводу аномального СО - якщо я правильно розумію, це про ті повідомлення, які з'явилися в Інтернеті. Ми зараз розбираємося з цим. Попередньо мені доповіли, що, за нашими офіційними даними, в повітрі нічого аномального не спостерігається, і якість повітря зараз в межах гранично допустимої концентрації. Ніяких аномальних перевищень чогось небезпечного в повітрі ми, за офіційними даними, не бачимо", - зазначив Гончарук.

Він підкреслив, що з урахуванням того, що така інформація з'явилася, то зараз фахівці розбираються, яка у них методологія, що вони оцінювали.

"Офіційного підтвердження і офіційних даних, які давали б мені підстави вважати, що в Україні відбувається щось аномальне з повітрям, у мене немає. Ми перевіряємо. Можливо, наші служби погано працюють. Ми скоро вийдемо з офіційною комунікацією з цього приводу", - додав він.

Раніше в Київській міській державній адміністрації повідомили, що відстежити рівень забруднення повітря в Києві можна на мапі CityScale.

  • 20 жовтня повідомлялося, що через накопичення шкідливих домішок в приземному шарі повітря в Києві лікарі рекомендують виїхати з міста на кілька днів і більше пити води.
Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса