RU

Головний гвалтівник Оксани Макар розплакався в суді

19.07.2012, 16:13
Головний гвалтівник Оксани Макар розплакався в суді - Фото
Євген Краснощок. Фото: job-sbu.org
19 липня Центральний районний суд Миколаєва продовжив розгляд справи про згвалтування та вбивство Оксани Макар. Головний фігурант у справі Євген Краснощок розплакався в залі суду після того, як були заслухані показання тітки загиблої Галини Степанової, повідомляють podrobnosti.mk.ua.

"Я хочу попросити у вас пробачення, якщо можете, пробачте мене", - сказав підсудний і заплакав. "Бог простить", - відповіла йому Степанова і теж розплакалася.

На питання свого адвоката про те, чому після згвалтування хлопці не думали про те, що дівчина роздягнена лежить на будівництві на морозі, Краснощок відповів: "Я взагалі не думав ... Якби я думав, все було б не так".

19 липня суд задовольнив клопотання захисту підсудного Артема Погосяна про виклик чотирьох свідків, і оголосив перерву до 7 серпня - тоді й заслухають свідків захисту. Також суд вирішив примусово доставити на засідання для надання свідчень цивільну дружину Краснощока Інгу Славінську, яка сьогодні не з'явилася до суду.

Відзначимо, Краснощок протягом всього процесу жартував в суді і поводився досить зухвало. Він частково визнає свою провину, не приховує, що душив Макар, але заперечує, що гвалтував (каже, що при інтимі було обопільна згода) і підпалював її. На попередніх слуханнях він звинуватив матір Оксани Макар в трагедії, яка сталася 9 березня, і сказав, що не знає, що таке каяття. Також Краснощок часто каже, що не пам'ятає точно, що відбувалося кілька місяців тому.

Краснощок звинувачується в cкоєнні злочинів, передбачених пyнктaми 4, 10, 12 ч. 2 cтaтті 115 (умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю), ч. 4 cтaтті 152 (групове згвалтування) та ч. 3 ст. 153 (нacильне задоволення статевої пристрасті в збочених фopмax) Кримінального кодексу Укpaїни.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини