Міліція найняла банду для побиття активістів - Дорожній контроль

23.07.2013, 12:11
Міліція найняла банду для побиття активістів - Дорожній контроль - Фото
Праворуч - активісти Дорожнього контролю, яких нібито наказано побити (фото - roadcontrol.org.ua)

На тлі подій у Донецьку рух, який бореться з свавіллям ДАІ на дорогах, заявляє про розпочату розправу із залученням криміналітету

Як повідомляє Дорожній контроль (ДК), міліція найняла банду, яка отримала завдання бити активістів ДК.

За інформацією ДК, що відразу після побиття 21 липня активіста Олега Богданова в Донецьку, через три години після події постраждав ще один активіст - Федір Добріцин. Його побили в Маріуполі. За словами Добріцина, йому подзвонили у двері його квартири, а коли він відкрив - побачив двох спортсменів. "Перед тим як зачинити двері, активіст ДК отримав кілька ударів по тілу і в голову", - сказано в повідомленні.

При цьому, на думку постраждалих, проти них діяли одні й ті ж люди. "Спочатку вони побили Олега, а через три години приїхали до Маріуполя і побили Федіра. Суть в тому, що як Олег Богданов, так і Федір Добріцин брали участь у нещодавньому рейді Дорожнього контролю, в ході якого зафіксували порушення закону з боку працівників Беркута і написали заяви, де залишили свої адреси", - сказано в повідомленні.

Крім того, вчора стало відомо, що "банда приїжджала додому до решти учасників рейду - активісту Артему, Миколі і Кирилу". "Їх не було вдома, тому розпитували сусідів. Молоді хлопці також вказали свої адреси в заявах проти працівників Беркута. Артем проживає в місті Донецьку, а Микола і Кирило - у Маріуполі. Судячи з усього, МВС видало бандитам список адрес всіх учасників рейду для того, щоб провчити активістів. Злочинці пересуваються на автомобілі Шкода", - сказано в повідомленні ДК.

Ще одна подія, пов'язана з Дорожнім контролем, сталася на Херсонщині. Як повідомляє Площа свободи, начальник УМВС в Херсонській області генерал-майор Валерій Литвин вважає абсурдом діяльність активістів ДК, які займаються виявленням і фіксацією порушень з боку співробітників ДАІ по всій Україні. Про це Литвин заявив 22 липня на засіданні колегії УМВС.

"Постійні провокації з боку членів так званого Дорожнього контролю - це взагалі абсурд. Я думаю, що коли-небудь прийде цьому край, тому що те, що відбувається з співробітниками ДАІ, ні в одній країні не заохочується", - нібито заявив генерал.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев