RU

Міліція найняла банду для побиття активістів - Дорожній контроль

23.07.2013, 12:11
Міліція найняла банду для побиття активістів - Дорожній контроль - Фото
Праворуч - активісти Дорожнього контролю, яких нібито наказано побити (фото - roadcontrol.org.ua)
Як повідомляє Дорожній контроль (ДК), міліція найняла банду, яка отримала завдання бити активістів ДК.

За інформацією ДК, що відразу після побиття 21 липня активіста Олега Богданова в Донецьку, через три години після події постраждав ще один активіст - Федір Добріцин. Його побили в Маріуполі. За словами Добріцина, йому подзвонили у двері його квартири, а коли він відкрив - побачив двох спортсменів. "Перед тим як зачинити двері, активіст ДК отримав кілька ударів по тілу і в голову", - сказано в повідомленні.

При цьому, на думку постраждалих, проти них діяли одні й ті ж люди. "Спочатку вони побили Олега, а через три години приїхали до Маріуполя і побили Федіра. Суть в тому, що як Олег Богданов, так і Федір Добріцин брали участь у нещодавньому рейді Дорожнього контролю, в ході якого зафіксували порушення закону з боку працівників Беркута і написали заяви, де залишили свої адреси", - сказано в повідомленні.

Крім того, вчора стало відомо, що "банда приїжджала додому до решти учасників рейду - активісту Артему, Миколі і Кирилу". "Їх не було вдома, тому розпитували сусідів. Молоді хлопці також вказали свої адреси в заявах проти працівників Беркута. Артем проживає в місті Донецьку, а Микола і Кирило - у Маріуполі. Судячи з усього, МВС видало бандитам список адрес всіх учасників рейду для того, щоб провчити активістів. Злочинці пересуваються на автомобілі Шкода", - сказано в повідомленні ДК.

Ще одна подія, пов'язана з Дорожнім контролем, сталася на Херсонщині. Як повідомляє Площа свободи, начальник УМВС в Херсонській області генерал-майор Валерій Литвин вважає абсурдом діяльність активістів ДК, які займаються виявленням і фіксацією порушень з боку співробітників ДАІ по всій Україні. Про це Литвин заявив 22 липня на засіданні колегії УМВС.

"Постійні провокації з боку членів так званого Дорожнього контролю - це взагалі абсурд. Я думаю, що коли-небудь прийде цьому край, тому що те, що відбувається з співробітниками ДАІ, ні в одній країні не заохочується", - нібито заявив генерал.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини