Голова МВС Захарченко проти створення фінансової поліції

20.02.2013, 11:27
Голова МВС Захарченко проти створення фінансової поліції - Фото
42e1c003ce161ac1b5e3f601f27df6d3.jpg

За словами міністра, не дивлячись на цікавість подібної ідеї, на сьогодні її реалізація дуже витратна

Міністр внутрішніх справ України  Віталій Захарченко не підтримує ідею створення фінансової поліції. Про це він сказав сьогодні в коментарі журналістам.

"Це питання дуже цікаве і така ідея може існувати. Але на сьогодні це буде і витратним, і, на мою думку, сьогодні ті структури, які існують, вони працюють і потрібно подумати над підвищенням їх ефективності", - зазначив Захарченко.

Нагадаємо, раніше перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Черних заявив, що в Україні планується  створення фінансової поліції. Черних зазначив, що міністерство пропонує концепцію реформування МВС, мета якого - створення відомства громадянського типу і усунення дублюючих функцій.

За словами замміністра, національна поліція буде забезпечувати виконання основних правоохоронних функцій, які в даний час виконують підрозділи міністерства: забезпечення громадського порядку, боротьба зі злочинністю, охорона прав і свобод громадян, розслідування злочинів, забезпечення безпеки дорожнього руху. У складі національної поліції також планується створити фінансову поліцію, яка буде протидіяти економічній злочинності.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Участвуете в госзакупках? Приготовьтесь к уголовному делу!