RU

Голова МВС Захарченко проти створення фінансової поліції

20.02.2013, 11:27
Голова МВС Захарченко проти створення фінансової поліції - Фото
42e1c003ce161ac1b5e3f601f27df6d3.jpg
Міністр внутрішніх справ України  Віталій Захарченко не підтримує ідею створення фінансової поліції. Про це він сказав сьогодні в коментарі журналістам.

"Це питання дуже цікаве і така ідея може існувати. Але на сьогодні це буде і витратним, і, на мою думку, сьогодні ті структури, які існують, вони працюють і потрібно подумати над підвищенням їх ефективності", - зазначив Захарченко.

Нагадаємо, раніше перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Черних заявив, що в Україні планується  створення фінансової поліції. Черних зазначив, що міністерство пропонує концепцію реформування МВС, мета якого - створення відомства громадянського типу і усунення дублюючих функцій.

За словами замміністра, національна поліція буде забезпечувати виконання основних правоохоронних функцій, які в даний час виконують підрозділи міністерства: забезпечення громадського порядку, боротьба зі злочинністю, охорона прав і свобод громадян, розслідування злочинів, забезпечення безпеки дорожнього руху. У складі національної поліції також планується створити фінансову поліцію, яка буде протидіяти економічній злочинності.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини