RU

Голова Huawei: відповідь на нові санкції США може бути руйнівною для галузі

01.04.2020, 12:39
Голова Huawei: відповідь на нові санкції США може бути руйнівною для галузі - Фото
Фото: depositphotos.com

Пекін не буде спокійно дивитися як "вбивають" Huawei, якщо США прийме новий пакет санкцій проти компанії. Якщо Китай прийме контрзаходи, руйнівні наслідки для промисловості у всьому світі будуть величезними, повідомив директор Huawei Ерік Сю в інтерв'ю CNBC.

"Уряд Китаю не сидітиме і дивитиметься як ріжуть Huawei. Я думаю, будуть контр-заходи. Якщо Китай прийме контр-заходи, вони будуть мати руйнівні наслідки для промисловості у всьому світі. Одного разу відкривши скриньку Пандори, можна отримати руйнівну ланцюгову реакцію в глобальній екосистемі. Huawei буде не єдиною зруйнованою", - сказав Сю.

Такий коментар топ-чиновник Huawei дав у відповідь на інформацію, що адміністрація Трампа готує нові правила. Вони зобов'язують виробників чіпів отримувати ліцензію, якщо компоненти Huawei, які продаються, виробляються з використанням американського обладнання.

За даними Reuters, ініціатива спрямована на зупинку продажів продукції виробника чіпів Taiwan Semiconductor Manufacturing Co (TSMC) компанії Huawei. TSMC виробляє чіпи за кресленнями Huawei.

Читайте російською: Глава Huawei: ответ на новые санкции США может быть разрушительным для отрасли

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини