Голова Huawei: відповідь на нові санкції США може бути руйнівною для галузі

01.04.2020, 12:39
Голова Huawei: відповідь на нові санкції США може бути руйнівною для галузі - Фото
Фото: depositphotos.com

У ЗМІ з'явилася інформація про підготовку США нових санкцій проти Huawei. Директор компанії прокоментував

Пекін не буде спокійно дивитися як "вбивають" Huawei, якщо США прийме новий пакет санкцій проти компанії. Якщо Китай прийме контрзаходи, руйнівні наслідки для промисловості у всьому світі будуть величезними, повідомив директор Huawei Ерік Сю в інтерв'ю CNBC.

"Уряд Китаю не сидітиме і дивитиметься як ріжуть Huawei. Я думаю, будуть контр-заходи. Якщо Китай прийме контр-заходи, вони будуть мати руйнівні наслідки для промисловості у всьому світі. Одного разу відкривши скриньку Пандори, можна отримати руйнівну ланцюгову реакцію в глобальній екосистемі. Huawei буде не єдиною зруйнованою", - сказав Сю.

Такий коментар топ-чиновник Huawei дав у відповідь на інформацію, що адміністрація Трампа готує нові правила. Вони зобов'язують виробників чіпів отримувати ліцензію, якщо компоненти Huawei, які продаються, виробляються з використанням американського обладнання.

За даними Reuters, ініціатива спрямована на зупинку продажів продукції виробника чіпів Taiwan Semiconductor Manufacturing Co (TSMC) компанії Huawei. TSMC виробляє чіпи за кресленнями Huawei.

Читайте російською: Глава Huawei: ответ на новые санкции США может быть разрушительным для отрасли

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Выборы в Беларуси"Уже народ, а не народишко!". Как выборы-2020 изменили Беларусь