RU

Главу київського суду звинувачують у рейдерстві

31.08.2010, 15:57

Співвласник ТОВ "Віжн ХХІ Медіа груп" Олег Дідковський звинуватив главу Київського апеляційного адміністративного суду (КААС) Анатолія Денисова в рейдерському захопленні належного його компанії приміщення по вулиці Московській, 8. Про це він заявив на прес-конференції у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23).

За словами О.Дідковського, після того, як КААС в’їхав у корпус №30 заводу "Арсенал", до якого примикає приміщення ТОВ "Віжн ХХІ Медіа груп", близькі до А.Денисова люди запропонували йому передати хабара у розмірі 300 тисяч доларів за те, щоб зберегти приміщення у власності. О.Дідковський запевняє, що після відмови дати хабар А.Денисов протягом 25 днів через суд добився виселення ТОВ "Віжн ХХІ Медіа груп" з приміщення.

О.Дідковський зазначив, що ТОВ "Віжн ХХІ Медіа груп" має весь необхідний пакет документів, що підтверджує право власності підприємства на приміщення. За його словами, провести схему захоплення приміщення А. Денисову допоміг тогочасний глава Вищого господарського суду України (ВГСУ) Сергій Демченко (нині - радник голови ВГСУ) і політик Андрій Портнов.

Чергове судове засідання у справі зазначеного приміщення відбудеться 2 вересня цього року. За словами О.Дідковського, на судді, що розглядають цю справу, здійснюється тиск, зокрема з боку А.Портнова.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини