RU

Генштаб: Позаблоковий статус не означає кругову оборону

24.12.2010, 11:00
Генштаб: Позаблоковий статус не означає кругову оборону - Фото
90d7ad631fa1f8f0e791f99ef9252bab.jpg

Генштаб: Позаблоковий статус не означає кругову оборону
Україна продовжить активну співпрацю у військовій сфері з Євросоюзом, НАТО і Росією. Про це заявив начальник Генерального штабу - Главнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Григорій Педченко (на фото) в ефірі Першого телеканалу.

"Враховуючи проголошений позаблоковий статус нашої держави, Міністерство оборони і Генеральний штаб здійснив певний перерозподіл і уточнення завдань Збройним Силам. Але позаблоковий статус не означає, що Україна займає кругову оборону", - наголосив Г.Педченко.

Навпаки, додав він, Україна своїми діями демонструє миролюбність. "Ми є активними учасниками міжнародних процесів у військовій сфері. Ми розвиваємо військову співпрацю з Європейським Союзом, Північноатлантичним альянсом, Росією. Це ті пріоритети, які визначені у зовнішній політиці нашої держави", - констатував начальник Генштабу.

Він також розповів, що, згідно з основними положеннями проекту Стратегічного оборонного бюлетеня на період до 2025 року, передбачається мати ЗСУ трьохвидової структури - Сухопутні війська, Повітряні Сили і Військово-Морські Сили. "Також у нас будуть нові структури - Сили бойового чергування і Сили спеціальних операцій, які будуть створюватися на базі Об'єднаних сил швидкого реагування і спеціальних підрозділів", - розповів Г.Педченко.

Нова організаційно-штатна структура ЗСУ, вважають у Генштабі, дасть змогу зосередити обсяги фінансування на головних напрямах і пріоритетних питаннях.

Крім того, за словами начальника Генштабу, концепція реформування ЗСУ передбачає відновлення систем озброєнь і військової техніки, відладку бойової і оперативної підготовки, вирішення соціальних питань військовослужбовців.

Григорій Педченко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини