RU

Генпрокурор заявляє про зростання злочинності в Україні

22.07.2010, 12:30

У Генеральній прокуратурі фіксують зростання злочинності в Україні. Про це заявив Генеральний прокурор Олександр Медведько під час засідання колегії ГПУ за підсумками першого півріччя.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Медведько зазначив, що кількість особливо тяжких злочинів знизилася. Зокрема їх зареєстровано на 11% менше. Також, за його словами, поліпшилося їхнє розкриття, за винятком грабежів.

Водночас Генпрокурор зазначив, що у 2,5 разу зросла кількість зареєстрованих крадіжок. "Внаслідок цього злочинність у державі зросла на третину. Розкриття крадіжок знизилося, що спричинило зниження розкриття злочинів загалом на 7%", - сказав він.

О.Медведько також зазначив, що на 38% більше вчинено тяжких злочинів, за рахунок збільшення кількості крадіжок з проникненням у житло, інші приміщення або з завданням значного збитку потерпілому. Так, за його словами, кількість крадіжок на дачах і у будинках зросла майже в чотири рази, вдвічі більше зареєстровано кишенькових крадіжок, а також крадіжок з автомобілів, зі складів, баз, магазинів.

"Такі обставини вимагають від нас негайно розібратися, як міліція реагує на кожний факт крадіжки, як проводиться облік злочинів і чи все робиться для їхнього розкриття", - зазначив він. О.Медведько також наголосив, що майже на 42% зросла рецидивна злочинність, більше злочинів вчинено у стані алкогольного сп'яніння, а також групами осіб.

Олександр Медведько: біографія та добірка новин>>>
Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини