RU

Генпрокуратура витратила мільйони на вісім машин преміум-класу

09.03.2012, 22:58
Генпрокуратура витратила мільйони на вісім машин преміум-класу - Фото
Фото: EPA

Поки українська влада розповідає людям про важливість економії, Генеральна прокуратура України придбала вісім седанів Toyota Camry у найбільш розкішній комплектації "premium".

Вартість одного автомобіля склала 445 тис. 720,5 грн., повідомляє інтернет-видання Наші гроші.

При цьому, в ГПУ явно хотіли уникнути розголосу. "В середині лютого ми повідомили, що Генпрокуратура купила якихось автомобілів на 3,6 млн.грн. Проте самих оголошень про закупівлю, в яких публікується конкурсна документація з даними про машину, на сайті Вісника державних закупівель не було", - пише видання.

Журналісти підкреслюють, що докладну інформацію було опубліковано у Віснику державних закупівель лише після направлення запиту до ГПУ народним депутатом Віктором Марчуком.

Видання зазначає, що за умовами автомобілі повинні бути виготовлені не раніше 2011 року. Крім того, в авто повинен бути двигун об'ємом 3456 куб.см. Це двигуни з найбільшим обсягом з усіх, які встановлюються на Camry.

Ці автомобілі не підпадають під перелік виключень урядової постанови N943 "Про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів" з 2008 року.

Нагадаємо, днями прем'єр-міністр Микола Азаров продовжив дію цієї постанови до 2014 року. Згідно з нею, автомобілі забороняється купувати всім, окрім правоохоронців і декількох держструктур, яким дозволено купувати лише спецавтомобілі та авто для обслуговування іноземних делегацій. Генпрокуратури в даному переліку винятків немає, зазначає видання.

Це вже не перший випадок, коли ГПУ намагалася приховати від суспільства свої витрати. Раніше в ЗМІ з'являлася інформація про те, що Вісник державних закупівель не вивісив в інтернет випуск, де повідомлялося про будівництво нового приміщення ГПУ за 300 млн.грн.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини