RU

Генпрокуратура порушила справу за будівництво в зоні ЧАЕС

10.05.2012, 14:56
Генпрокуратура порушила справу за будівництво в зоні  ЧАЕС - Фото
8c4b8be8b9c8aeb94477b427bc1e2cf8.jpg
Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за фактом неправомірного використання бюджетних коштів при будівництві об'єктів в зоні відчуження Чорнобильської АЕС.

Як повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури, проведена перевірка показала, що окремі службовці завдали державі збитків шляхом незаконного збільшення вартості виконання будівельних робіт першої черги Комплексу виробництв з дезактивації транспортування, переробки та захоронення радіоактивних відходів з територій, забруднених внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Зокрема, посадові особи державного підприємства і однієї з комерційних структур Київської області внесли недостовірні дані в акти приймання виконаних підрядних робіт за цінами на будівельні матеріали, вартість роботи техніки, загальновиробничих витрат.

В результаті державним інтересам було завдано збитків на суму майже 3 млн.грн. Кримінальну справу порушено за ознаками складу злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службова фальсифікація) Кримінального кодексу України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини