RU

Генпрокуратура про перевірку борців зі СНІДом: Ми боремося з наркоторгівлею

26.01.2011, 10:45
Генпрокуратура про перевірку борців зі СНІДом: Ми боремося з наркоторгівлею - Фото
23fe189b655a2b9e3ad82cb58f0404f6.jpg

Генпрокуратура про перевірку борців зі СНІДом: Ми боремося з наркоторгівлею

Генеральна прокуратура України проводить перевірки деяких гуманітарних організацій з метою боротьби з наркоманією. Про це у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив глава прес-служби ГПУ Юрій Бойченко.

Так, Ю.Бойченко, реагуючи на слова виконавчого директора МБФ "Міжнародний альянс з ВІЛ-СНІД в Україні" Андрія Клепікова про те, що ГПУ проводить сплановану акцію з перевірки діяльності неурядових організацій та їхніх партнерів, бажаючи витіснити організації громадянського суспільства зі сфери боротьби з ВІЛ-СНІДом, сказав: "Генеральна прокуратура стежить за дотриманням закону в країні. Якщо вони порушуються - ми втручаємося, з тим, щоб ці закони не порушувалися".

"Медичні препарати, які гуманітарні фонди постачають Україні, йдуть у нелегальне середовище. Оскільки вони приходять безкоштовно, то ці препарати продають наркоманам. Ось у цьому вся проблема. Ми боремося з наркоманією. Ніяких інших причин у діях Генеральної і міської прокуратури, немає. Ми дотримуємо законність у країні", - зазначили у ГПУ.

Нагадаємо, вчора громадські організації, що займаються боротьбою з епідемією ВІЛ-СНІДу в Україні, заявили про загрозу переривання антиретровірусної терапії хворих через відсутність препаратів і натиск з боку правоохоронних органів. За словами глави координаційної ради Всеукраїнської мережі ЛЖВ Володимира Жовтяка, понад 20 тисяч ВІЛ-інфікованих людей можуть померти через відсутність життєво необхідного лікування у зв'язку з перевірками.

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини