RU

Генпрокуратура обіцяє не затягувати зі "справою Гонгадзе"

09.09.2010, 17:35

Генеральний прокурор України Олександр Медведько заявив, що затягування передачі кримінальної справи щодо екс-начальника Департаменту зовнішнього нагляду МВС Олексія Пукача не буде. Про це глава ГПУ заявив в інтерв'ю журналістам у Києві.

"Практично завершено слідство, найближчим часом ми оголосимо про закінчення, думаю, затягування не буде", - запевнив Генпрокурор.

До того ж О.Медведько наголосив, що його відомство планувало завершити розслідування кримінальної справи за фактом вбивства журналіста Георгія Гонгадзе, але тільки 26 серпня були отримані висновки комплексної криміналістичної фоноскопічної експертизи, після чого, за результатами експертизи, були проведені також додаткові допити.

Нагадаємо, Г.Гонгадзе вбили восени 2000 року. Один із обвинувачених у цій справі - екс-генерал О.Пукач - перебував у розшуку з 2005 року і був затриманий 21 липня 2009 року. Після його затримання у СБУ повідомили, що О.Пукач назвав замовників вбивства Г.Гонгадзе і показав місце, де була відсічена голова журналіста.

"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>
Олександр Медведько: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини