RU

Генпрокуратура: ДАІ незаконно штрафувала водіїв

21.03.2011, 15:00
Генпрокуратура: ДАІ незаконно штрафувала водіїв - Фото
f7e85a2e0156dc9aa886eb614dc2f736.jpg

Генпрокуратура: ДАІ незаконно штрафувала водіїв
Генеральна прокуратура України встановила факт незаконного використання Департаментом ДАІ МВС технічних засобів іноземного виробництва "TrueCAM LNI 20/20" і "Арена" для фіксації порушень Правил дорожнього руху.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Генпрокуратури, у відомстві зазначили, що до органів прокуратури протягом січня-лютого 2011 року надійшла значна кількість звернень громадян з приводу законності притягнення до адміністративної відповідальності у сфері порушення ПДР, зафіксованих за допомогою технічних засобів іноземного виробництва "TrueCAM LNI 20/20" і "Арена".

Під час проведеною Генеральною прокуратурою перевіркою було встановлено, що ці технічні засоби використовуються Департаментом ДАІ МВС без експертного висновку або сертифікату відповідності, що є порушенням вимог законів України "Про інформацію" і "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах".

За результатами перевірки, з метою захисту прав громадян та інтересів держави Генеральна прокуратура 11 березня 2011 року внесла розпорядження начальнику Департаменту ДАІ МВС України про усунення виявлених порушень закону.

ДАІ та ситуація на дорогах: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини