RU

Генпрокуратура більше не вважає вбивство Гонгадзе замовним?

07.12.2010, 18:15
Генпрокуратура більше не вважає вбивство Гонгадзе замовним? - Фото
b53f1adc232f6c43aae125aa47b343fc.jpg

Генпрокуратура більше не вважає вбивство Гонгадзе замовним?

Представник Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко заявляє, що у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе змінилося формулювання обвинувачення щодо Олексія Пукача. Про це вона повідомила сьогодні на прес-конференції.

"Якщо раніше Пукачу було інкриміновано здійснення замовного вбивства, то тепер цього пункту немає", - наголосила В.Теличенко, слова якої наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За її словами, "слідство в новому складі вважає, що замовного вбивства не було, а були тільки дії групи осіб за попередньою змовою".

До того ж, за словами В.Теличенко, слідчий ГПУ також повідомив їй, що дії екс-глави Міністерства внутрішніх справ Юрія Кравченка також не можна трактувати, як замовлення - він тільки давав вказівку вбити Г.Гонгадзе. "Слідчий пояснив, що і вказівка, яку давав Кравченко, не могла бути замовленням, хоч як інакше його можна трактувати?", - сказала адвокат.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Головне управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури Українизавершило розслідування кримінальної справи щодо обвинувачення Олексія Пукача у вчиненні злочинів і передало справу до суду. "Досудове слідство встановило, що в ніч з 16 на 17 вересня 2000 року О.Пукач, діючи за вказівкою Міністра внутрішніх справ Ю.Кравченка та інших посадових осіб, здійснив умисне вбивство журналіста Г.Гонгадзе за попередньою змовою групою осіб, у зв'язку з виконанням потерпілим громадських і журналістських обов'язків", - сказано у повідомленні.

"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини