RU

Геннадій Корбан заявив, що подав позовів на 1 млрд грн до співвласника компанії Цитрус

17.06.2021, 17:43
Геннадій Корбан заявив, що подав позовів на 1 млрд грн до співвласника компанії Цитрус - Фото
Геннадій Корбан, Дмитро Зінченко, Григорій Топал. Колаж: Аліна Подлєсна/LIGA.net
доповнено

Юристи дніпропетровського бізнесмена Геннадія Корбана подали позовів на загальну суму понад 1 млрд грн до партнера-співвласника компанії Цитрус Григорія Топала і групи юридичних осіб, які він контролює, а також підготували скарги до правоохоронних та податкових органів. Про це Корбан написав на своїй сторінці в Facebook.

Він нагадав, що отримав 50%-у частку в групі компанії Цитрус і "повертається в бізнес".

Читайте також: Яскрава історія Цитрусу з відкритим фіналом: від радіоринку до обіймів Корбана

"Трьох місяців було достатньо для того, щоб провести глибокий аналіз і аудит діяльності компанії. Фахівці ретельно вивчали документи. І виявили речі, про які не прийнято говорити вголос", – зазначив він.

Юристи стежать за судовими рішеннями в системі VERDICTUM. Отримай доступ до бази з 90 млн справ за посиланням.

Корбан повідомив, що мова йде про оптимізацію податків "шляхом незаконної переуступки боргів без згоди кредиторів", передачі оборотних товарів на "безоплатній основі" фірмам-сателітам і "багаторічне" сіре "розмитнення товарів компанією Цитрус, яка нібито дбала про свою репутацію".

Доповнено о 17:05. Коментар пресслужби групи компаній Цитрус:

"Геннадій Олегович Корбан не отримував 50% -ву частку в групі компанії Цитрус. У рамках судового процесу, де ми оскаржуємо отримання частки, адвокат Корбана надав договір корпоративного управління, на підставі якого Корбан має право керувати 50% часткою компанії ЗТ-Інвест, яка не має ніякого відношення до групи компаній Цитрус. Зовсім недавно пан Корбан, в аналогічній хвилі фейкових повідомлень стверджував, що купив 50% компанії Цитрус, але тепер він скромніший і обмежився терміном "отримав".

Тому заяву про те, що Геннадій Корбан є власником компанії Цитрус – абсолютна брехня. І це факт.

За словами Геннадія Корбана було проведено глибокий аналіз і аудит діяльності нашої компанії.

Ми про це нічого не чули, але будемо безмежно вдячні, якщо Геннадій поділиться результатами аудиту за наявності таких. Тим більше група компаній дійсно успішно закінчила міжнародний аудит.

Що стосується оптимізації податків – ми оплачуємо всі податки строго в рамках чинного законодавства. Тільки поганий бізнесмен не займається оптимізацією податкових виплат. Ми це робимо в рамках закону. Ймовірно, це найбільше і викликає у нього подив.

Ми ведемо повністю прозору діяльність. У нас представлена ​​виключно офіційна техніка, що легко перевірити на сайті у наших партнерів. А найголовніше, ви завжди можете прийти, купити у нас будь-який пристрій і з легкістю перевірити його за imei.

У нас немає передачі "оборотних товарів" на безоплатній основі. Ми губимося в здогадах, що стоїть за цим терміном. Можливо, пояснення цього варто окремого поста.

Таким чином, усі псевдофакти, відображені в пості, носять завідомо неправдивий, такий, що порочить репутацію компанії характер і не мають нічого спільного з фактичним станом справ.

Що стосується ЗТ-Інвест. На даний момент ми ведемо судові розгляди з Геннадієм Корбаном на предмет його незаконного входження до складу учасників компанії, де легенди історії входження змінюються від "купив" до "отримав".

Імовірно, настав час звернутися з позовом до суду за наклеп. Зараз 2021 рік і рейдерські прийоми з 90-х не пройдуть".

Читайте також: Конфлікт у Цитрусі: реакція компанії на появу Геннадія Корбана. Інтерв'ю

  • 1 березня 2021 року стало відомо, що в одній із компаній, пов'язаних із мережею електроніки Цитрус, з'явився бізнесмен Геннадій Корбан. Він купив 50% компанії ЗТ-Інвест. За даними Укрпатенту, їй належать торгові марки і логотипи мережі. 2 березня пресслужба Цитрусу заявила, що ЗТ-Інвест не впливає на операційну діяльність Цитрусу, а сам Корбан не є співвласником компанії.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини