RU

Genesis інвестує $100 000 в стартапи з України, які пройдуть до Y Combinator

15.03.2021, 15:06
Genesis інвестує $100 000 в стартапи з України, які пройдуть до Y Combinator - Фото
Genesis Investments

Український венчурний фонд Genesis Investments інвестує $100 000 в усі стартапи з України та Білорусі, які пройдуть до Y Combinator, йдеться в пресрелізі.

Щоб подати заявку до Genesis Investments, стартапам потрібно відразу після підтвердження від Y Combinator зв'язатися з фондом. Для укладення угоди потрібно підтвердити, що стартап пройшов відбір до акселератора. Можна надіслати історію листування або підписану угоду SAFE.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

"Репрезентація українських і білоруських стартапів у топовому світовому акселераторі дуже слабка. Подача заявки – крок до великих труднощів. Крім нашої інвестиції, будемо продовжувати робити для портфельних стартапів речі, які, як і раніше, важко знайти. Це управління продуктом, performance-маркетинг, брендинг і піар" – коментує Віталій Лаптенок, керуючий партнер Genesis Investments.

Інвестувати Genesis будуть за згодою SAFE (Simple Agreement for Future Equity) на тих же умовах, які пропонує Y Combinator. SAFE – це договірна форма інвестицій Y Combinator, за якою фонд вкладає гроші в компанію, а акції цієї компанії отримує пізніше.

Довідка. Y Combinator – американський бізнес-інкубатор, який двічі на рік відбирає від 100 до 200 стартапів, інвестує $125 000 у кожен і інтенсивно працює з ними 3 місяці. За акселерацію YC отримує 7% в компанії. Програма закінчується demo-днем, який відвідують 600-800 інвесторів і дивляться онлайн понад тисячу. В середньому, Yс-компанії залучають $500K-3M в Pre-seed/Seed раундах при оцінці в $6M-15M. З 2005 року YC інвестував у 3000+ стартапів. Серед них тільки два українських і один – корінням із Білорусі.
Genesis Investments – український венчурний фонд, який інвестує в стартапи на ранніх стадіях, засновані талановитими командами зі Східної Європи. Genesis Investments орієнтований на стартапи з Online Education, Digital Health, Mobile Apps, Advertising Tech і AI/ML галузей.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини