RU

Гендиректора "Артека" погрожують вбити

26.10.2009, 17:12

Міліція взяла під охорону директора Міжнародного дитячого центру "Артек" Бориса Новожилова у зв'язку із загрозою для його життя. Про це на прес-конференції в Сімферополі заявив Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, коментуючи рішення виставити охорону в лікарні, в якій зараз перебуває Б.Новожилов.

"Слідство отримало інформацію про те, що надійшов телефонний дзвінок від громадянина, який проживає в одному з українських міст, і погрожує за три дні, починаючи з суботи "включити лічильник" на директора "Артека" у випадку якщо він не виконає його вимог", - цитує Міністра "Новий регіон".

"Може це дзвінок не зовсім адекватної людини під впливом всієї істерії, яка розгорнулася у цій справі, а можливо це серйозна загроза, тому ми поставили людей, які охороняють життя Новожилова", - пояснив Ю.Луценко.

Міністр вказав, що у справі про зґвалтування дітей в Криму продовжують проводитися експертизи. Зокрема, вони стосуються особистостей, на які вказують діти, самих дітей і інших учасників цих подій. "Єдиною проблемою є бажання частини адвокатів перевести цю справу в політичну площину, - заявив Ю.Луценко. - 700 із лишком дітей є жертвами сексуального насильства за останні 3 роки, але депутатів цікавлять виключно "гарячі" факти, де можна знайти політичний інтерес".

У свою чергу Міністр запевнив, що правоохоронці зроблять все, щоб не збулися прогнози про те, що справу закриють за відсутністю доказів, а "Артек" приватизують, як цього хочуть організатори скандалу. "Дуже б хотів, щоб такого не сталося", - сказав Міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що після курсу інтенсивної терапії генеральний директор МДЦ "Артек" Б.Новожилов переведений з реанімаційного відділення у звичайну палату.

Скандал з розбещенням дітей в Криму: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини