Газована мінеральна вода шкідлива для зубів - стоматологи

28.04.2017, 16:58
Газована мінеральна вода шкідлива для зубів - стоматологи - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Газована вода не так нешкідлива, як прийнято вважати, так як через дуже високий рівень кислотності вона руйнує зубну емаль

Газована мінеральна вода руйнує зуби. Стоматологи попереджають, що газ в напої кисліший, ніж вино, фруктовий сік і навіть оцет, повідомляє Daily Mail.

Мінеральна вода з газом залишається найкращим варіантом порівняноз іншими газованими напоями і часто добре освіжає. Але газована вода не так нешкідлива, як прийнято думати, так як у неї дуже високий рівень кислотності. Так, за шкалою кислотності її рівень - рН-3, соку (наприклад, яблучного) або смузі - pH 3,4, вина - pH 3,6, оцту - pH 3,6.

За словами стоматологів, бульбашки газу роз'їдають зубну емаль і з часом зуби стають хворобливі, жовті та з тріщинами, тому рекомендується пити газовану мінеральну воду через соломинку, щоб вона не контактувала з зубами.

23 січня 2017 року експерти Агентства з харчових стандартів Великобританії заявили, що хліб і картоплю слід смажити до утворення золотистої, а не коричневої скоринки, щоб уникнути споживання акриламіду, який може викликати рак.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам