RU

Гідрометцентр: Зима в Україні буде дуже мінливою

24.11.2010, 13:00

За прогнозами українського Гідрометцентру, зима в Україні буде дуже мінливою. Водночас ймовірність рекордно низьких температур невисока. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції начальник Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

"Ми бачимо, що зима в Україні починається з надзвичайно мінливих атмосферних процесів, і хоч досить точних прогнозів на такий тривалий термін немає, але враховуючи ті тенденції, які є в останні десятиріччя, то потрібно чекати дуже мінливу зиму з переважно підвищеним температурним режимом, порівняно з нормою", - зазначив М.Кульбіда, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Водночас начальник Укргідрометцентру наголосив, що різких похолодань виключати також не треба, але вони матимуть нетривалий характер. "Все це - наслідки тих кліматичних змін, які відбуваються загалом на планеті. І звичайно, вони мають стосунок і до території України. І за рахунок певної розбалансованості кліматичної системи ми і отримуємо такі різкі зміни атмосферних процесів і збільшення кількості природного катаклізму", - додав він.

Погода: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини