Французи купують найбільшого і найбільш "українського" мобільного оператора Польщі

21.09.2020, 12:58
Французи купують найбільшого і найбільш
Фото: ЕРА

У мобільного оператора Play відкрита лінійка тарифів для дзвінків до України

Французька телекомунікаційна група Iliad SA оголосила про початок процедури поглинання польського мобільного оператора Play. Оголошення про угоду розміщене на офіційному сайті групи.

Сума операції оцінюється в $4,15 млрд. Французька група купить 40% капіталу у двох акціонерів мобільного оператора, а також викупить додаткові пакети акцій ціною 39 злотих за акцію плюс премія в 38% від біржової вартості акцій.

Ринкова капіталізація Play становить $2,61 млрд.

Play є найбільшим мобільним оператором Польщі з 15 млн абонентами і з часткою ринку в 28%. Iliad працює на ринку Франції та Італії, обслуговуючи 26 млн абонентів.

Play один із небагатьох польських мобільних операторів, хто пропонує спеціальні тарифні пакети для дзвінків до України. На сайті компанії є україномовна сторінка.

Мобільний оператор Play заснований у 2007 році. Головними акціонерами компанії є британська інвесткомпанія Novator (49,7% акцій) і кіпрська компанія Tollerton (50,3%). Дохід Play за підсумками 2019 року склав 1,6 млрд євро. За даними польської дослідницької фірми Selektivv, 40% українців, які проживають у Польщі, користуються послугами мобільного оператора Play.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net тут тільки те, про що ви не можете не знати

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями