RU

Французи купують найбільшого і найбільш "українського" мобільного оператора Польщі

21.09.2020, 12:58
Французи купують найбільшого і найбільш
Фото: ЕРА

Французька телекомунікаційна група Iliad SA оголосила про початок процедури поглинання польського мобільного оператора Play. Оголошення про угоду розміщене на офіційному сайті групи.

Сума операції оцінюється в $4,15 млрд. Французька група купить 40% капіталу у двох акціонерів мобільного оператора, а також викупить додаткові пакети акцій ціною 39 злотих за акцію плюс премія в 38% від біржової вартості акцій.

Ринкова капіталізація Play становить $2,61 млрд.

Play є найбільшим мобільним оператором Польщі з 15 млн абонентами і з часткою ринку в 28%. Iliad працює на ринку Франції та Італії, обслуговуючи 26 млн абонентів.

Play один із небагатьох польських мобільних операторів, хто пропонує спеціальні тарифні пакети для дзвінків до України. На сайті компанії є україномовна сторінка.

Мобільний оператор Play заснований у 2007 році. Головними акціонерами компанії є британська інвесткомпанія Novator (49,7% акцій) і кіпрська компанія Tollerton (50,3%). Дохід Play за підсумками 2019 року склав 1,6 млрд євро. За даними польської дослідницької фірми Selektivv, 40% українців, які проживають у Польщі, користуються послугами мобільного оператора Play.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net тут тільки те, про що ви не можете не знати

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини