RU

Оформити договір купівлі-продажу автомобіля тепер можна в ДАІ

17.04.2013, 12:44
Оформити договір купівлі-продажу автомобіля тепер можна в ДАІ - Фото
Фото: sai.gov.ua
Кабінет міністрів України постановою N243 вніс зміни до Порядку здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери. Про це повідомили в прес-службі Держслужби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємств.

Зміни передбачають можливість оформлення договорів купівлі-продажу транспортних засобів безпосередньо у підрозділах Державтоінспекції, а також можливість продажу транспортного засобу без перереєстрації в разі, якщо воно отримано у спадщину.

Крім того, скасовується вимога про необхідність зняття транспортних засобів з обліку для їх подальшого продажу через торговельні організації. Постанова також визначає, що бланки довідок-рахунків, акти прийому-передачі і відповідно номерні знаки для разових поїздок та номерні знаки "транзит" не є документами суворої звітності.

Нагадаємо, довідка рахунок - це документ встановленого зразка, який оформляється при купівлі-продажу транспортних засобів, для фізичних та юридичних осіб. Довідка рахунок необхідна для підтвердження придбання транспортного засобу в органах ДАІ. Така довідка, по суті, є тим же договором, але видавати її можуть тільки фірми, що мають ліцензію на такий вид діяльності.

Пройти тест: Чи знаєте ви, що змінилося Правилах дорожнього руху з 15 квітня?
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини