14.06.2018, 16:08

Філарет назвав футбольних фанатів "духовно ураженими людьми"

Філарет назвав футбольних фанатів "духовно ураженими людьми" - Фото
Патріарх Філарет (фото - LIGA.net)

При цьому патріарх вважає, що самі по собі змагання не є чимось поганим, головне, щоб вони не призводили до психічних розладів

Реклама
Реклама

Глава Української православної церкви Київського патріархату Філарет назвав фанатів футболу "духовно ураженими людьми". Про це він сказав в інтерв'ю Українській правді.

Журналіст поцікавився враженнями предстоятеля про проведення фіналу Ліги чемпіонів в Києві.

"Церква дивиться на це, як на залежність людини від гріха. Це раби гріха. Наприклад, фанати - це духовно уражені люди", - сказав Філарет.

Патріарх описав своє сприйняття футбольного фаната.

"Ви подивіться на нього. Він вийшов, кричить, Бог знає що робить. Може розумна людина допускати таке? Не може. А якщо вона допускає, то цією людиною управляють інші почуття - гріховні. Вона не може позбутися цих гріховних почуттів. А раз не може, то вона стає рабом цих почуттів", - зазначив Філарет.

При цьому він вважає, що самі по собі спортивні змагання не є чимось поганим, головне, щоб вони не призводили до психічних розладів.

"Самі змагання не мають нічого поганого, але змагатися треба в хорошому. Змагатися в спорті - це змагатися за здоров'я. Це позитивно. А коли змагання призводить до душевного розладу, то це вже зло. І це ми не благословляємо", - сказав патріарх.

При цьому Філарет зазначив, що сам він футбол не дивиться.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама