Філарет: Гей може бути християнином тільки за назвою

14.06.2018, 17:50
Філарет: Гей може бути християнином тільки за назвою - Фото
Патріарх Філарет (фото - LIGA.net)

Глава Української православної церкви Київського патріархату Філарет вважає, що людина з гомосексуальною орієнтацією може бути християнином тільки "за назвою". Таку думку він висловив в інтерв'ю Українській правді.

На думку патріарха, Україні не загрожує "втрата духовності", оскільки в попередніх маршах рівності в Києві брали участь "сотня або дві" людей, тоді як на нещодавній хід за традиційну сім'ю "прийшло 10 тисяч".

Філарет зазначив, що жодна релігійна конфесія в Україні, як і нібито весь український народ, не підтримує одностатеві шлюби.

На питання про те, чи може гей бути добрим християнином, глава УПЦ КП відповів так: "Християнином може бути, але християнином за назвою. Але в дійсності християнин не повинен цього робити. Тому в Європі християн багато, але християн тільки за назвою. По життю вони далекі від християнства".

Також Філарет заявив, що погодився б відспівувати померлого хрещеного гея. "Тому що він християнин. Грішник, але християнин. Церква молиться за всіх - і за тяжких грішників теж, щоб Господь їм простив гріхи", - пояснив патріарх.

У травні 2018 року ЗМІ писали, що Папа Римський Франциск в приватній бесіді з гомосексуалом заявив, що Бог "створив тебе геєм і любить тебе таким".

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Большой взрыв" ПриватБанка. Полный гайд по вселенной судов вокруг национализации