RU

EX.UA відкрився, але не запрацював

03.02.2012, 08:56
EX.UA відкрився, але не запрацював - Фото
16d19e2110905a37a6ac234922a622a1.jpg
"Шановні користувачі! Частина інформації тимчасово недоступна. Ми працюємо над відновленням повної працездатності ресурсу. Спасибі всім. Адміністрація ресурсу", - сказано в повідомленні на стартовій сторінці сайту.

Нагадаємо, вчора компанія Imena.ua повідомила, що домен веб-порталу EX.UA вже розблоковано.

Як відомо, за поданням органів МВС, реєстратор Imena.ua з 31 січня блокував домен EX.UA.

За даними МВС, робота ресурсу була припинена в рамках розслідування кримінальної справи про порушення авторських прав. "В ході оперативного супроводу кримінальної справи було встановлено, що адміністрація зазначеного веб-сайту всупереч законним вимогам правовласників і положенням Закону України" Про авторське право і суміжні права "забезпечувала масштабне поширення на території держави та за її межами протиправного контенту - сотень тисяч найменувань аудіовізуальних творів , фонограм, відеограм і комп'ютерних програм ", - йдеться в повідомленні.

Приводом для порушення кримінальної справи за ч.2 ст.176 Кримінального кодексу Україні послужили "звернення, що надійшли на адресу Міністерства внутрішніх справ України від офіційних представників провідних світових виробників програмного забезпечення - міжнародних корпорацій" Adobe Systems Inc. "," Microsoft Corporation "," Graphisoft Inc. "і т.д., програмні продукти яких уже тривалий час незаконно поширювалися через веб-сайт ЕХ.ua".

"Під час обшуків в офісі та дата-центрах веб-ресурсу міліціонери вилучили велику кількість комп'ютерної техніки та мережевого обладнання, в тому числі 200 серверів із загальним обсягом інформації понад 6000 терабайт", - йдеться в повідомленні правоохоронців.

Закриття сайту викликало величезний резонанс серед інтернет-користувачів. Пізніше на сайти органів влади були здійснені DDoS-атаки, що призвело до блокування їх роботи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини