RU

Facebook запустить свою криптовалюту на початку 2021 року

27.11.2020, 13:48
Facebook запустить свою криптовалюту на початку 2021 року - Фото
Facebook (фото – depositphotos.com)

Facebook запустить свою криптовалюту Libra в січні наступного року, розповіли Financial Times три залучених в проєкт джерела.

Газета зазначає, що валюта буде запущена в ще більш обмеженому форматі, ніж планувалося раніше, коли проєкт і так зробили більш скромним.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Спочатку асоціація запустить тільки криптовалюту, прив'язану до долара, заявило FT одне з джерел. За його словами, решта таких валют і мультивалютний токен будуть запущені пізніше. Точна дата запуску Libra буде залежати від того, коли проєкт отримає схвалення на роботу як платіжний сервісу з боку швейцарського фінансового регулятора FINMA, відзначили три співрозмовника. FINMA коментувати газеті ситуацію з поданою Libra заявкою відмовилася.

Проєкт Libra зіткнувся зі складнощами на ранньому етапі, коли з нього вийшли такі компанії як PayPal, Mastercard і eBay, відзначає FT. Однак призначення директора з юридичних питань HSBC Стюарта Ліві на пост глави асоціації Libra, яке показало прагнення зробити проєкт незалежним від Facebook, стало для нього поворотним моментом, заявили газеті кілька членів асоціації. Зараз деякі з них поспішають розробити свої продукти, які можуть бути запущені на основі криптовалютної технології, зазначає видання.


Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини