RU

Facebook запустить програму боротьби з фейками в Україні

16.12.2019, 12:54
Facebook запустить програму боротьби з фейками в Україні - Фото
Фото: depositphotos.com

Соціальна мережа Facebook запустить програму боротьби з дезінформацією в Україні в першій половині 2020 року, повідомляє Detector.media.

У соцмережі вже є перевірена система Тhird-party fact-checker, яка діє в різних країнах. Щодо перевірки контенту Facebook співпрацює з локальними фактчекінговими організаціями.

"Це працює за декількома принципами - звичайно, ми використовуємо машинне навчання і просимо фактчекерів перевірити наші внутрішні передбачення щодо того, яка інформація або сайти можуть бути маніпулятивними. Також вони самі можуть моніторити і відправляти нам інформацію", - пояснила менеджер, відповідальна за публічну політику соцмережі в Україні Катерина Крук.

Зараз Facebook працює з 46 організаціями, які займаються фактчекінгом. В Україні партнерів у цій галузі поки немає.

Компанія вже домовилася про потенційне співробітництво, але контракт ще не підписали. Програму готуються запустити в 2020 році.

Також Facebook планує виділяти в стрічці соцмережі інформацію з ознаками маніпуляцій.

"Коли у нас буде локальний фактчекінг, який зможе перевіряти інформацію, ми будемо графічно виділяти її і попереджати людей, що вона може бути маніпулятивною, давати їм контекстну інформацію або посилання на статтю, яка розвінчує певний міф", - розповіла Крук.

Читайте російською: Facebook запустит программу борьбы с фейками в Украине

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини