RU

Facebook запускає в Україні перевірку контенту на правдивість

27.03.2020, 13:57
Facebook запускає в Україні перевірку контенту на правдивість - Фото
Фото: unsplash.com

Facebook запускає програму фактчекінгу контенту в Україні. Допомагати боротися з дезінформацією в українському сегменті соцмережі будуть організації VoxCheck і StopFake. Вони сертифіковані незалежною Міжнародною мережею фактчекінгу, повідомляє прес-служба.

Зазначений експертом з перевірки фактів контент буде опускатися в стрічці новин нижче, що сповільнить його поширення. Також після такого позначення Facebook буде попереджати людей, які бачать фейковий пост або хочуть ним поділитися, що інформація недостовірна.

VoxCheck - незалежний український проект фактчекінгу. Він перевіряє політиків, експертів і ЗМІ. Він першим в Україні запустив проект із перевірки фактів у прямому ефірі на телебаченні. Протягом двох років є членом Міжнародної мережі фактчекерів інституту Poynter (IFCN) і працює за їхнім кодексом етики.

StopFake - одна з перших фактчекінгових організацій, які почали протидіяти дезінформації в 2014 році.

Програма фактчекінгу є частиною роботи щодо поліпшення якості та достовірності інформації в стрічці новин Facebook. Вона складається з трьох напрямків: видалення облікових записів, що порушують політики соцмережі, зменшення поширення фейкових новин, а також інформування користувачів про такі новини.

Сьогодні Facebook співпрацює з понад 55 партнерами, які перевіряють достовірність публікацій на понад 45 мовах.

Читайте російською: Facebook запускает в Украине проверку контента на правдивость

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини