RU

Facebook дозволить всім працівникам працювати з дому й навіть за кордоном

10.06.2021, 14:08
Facebook дозволить всім працівникам працювати з дому й навіть за кордоном - Фото
Робота з дому перед вимкненим монітором/Фото: unspalsh.com

Голова Facebook Марк Цукерберг заявив, що компанія дозволить всім штатним працівникам працювати з дому, якщо їх роботу можна буде виконувати віддалено, повідомляє CNBC.

"За останній рік ми дізналися, що хорошу роботу можна виконувати де завгодно, і я ще більш оптимістичний щодо можливості масштабної віддаленої роботи, особливо в міру того, як віддалений відеозв'язок і віртуальна реальність продовжують поліпшуватися", –  написав Цукерберг.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

Facebook також дозволить працівникам працювати за кордоном: працівники зі США зможуть запросити релокейт в Канаду, а ті, які числяться в офісах країн Євросоюзу, зможуть працювати з Великобританії. Обов'язки, які неможливо виконати віддалено, наприклад, робота на апаратних пристроях або в центрах обробки даних, продовжать проводитися на місцях.

Представник Facebook повідомив, що компанія, чисельністю близько 60 000 працівників, планує знову відкрити більшість своїх офісів в США на 50% до початку вересня і, ймовірно, повністю відкриється в жовтні. Працівників, які хочуть працювати в офісі, будуть просити приходити, принаймні, в половині випадків.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини