RU

Філарет запідозрив владу у намірі знищити Київський патріархат

31.01.2011, 09:00
Філарет запідозрив владу у намірі знищити Київський патріархат - Фото
4b016a1f147706a7f1671c644be26f9d.jpg

Філарет запідозрив владу у намірі знищити Київський патріархат

Патріарх Української православної церкви Київського патріархату Філарет заявив про намір влади ліквідувати цю церкву до червня.

"Київський патріархат хочуть до літа знищити... По всій Україні представники влади, спонсори, або священики Московського патріархату проводять бесіди з нашими священиками, їм пропонують перейти у підпорядкування Московського патріархату, а за це обіцяють різну підтримку і допомогу", - цитує Філарета "Сегодня".

За словами Патріарха, такі бесіди проходять зі священиками у різних областях країни від Львівської до Донецької. "Наприклад, на Вінничині священиків викликали у райадміністрацію там, ставили ультиматуми", - сказав він.

Також Філарет додав, що такі випадки були і у Київській, а також інших областях. Зокрема на Донбасі такі бесіди були проведені, за його словами, з 70% священиків. "Почалися рейдерські захоплення наших храмів... І всюди влада на боці російської церкви", - сказав Патріарх.

До того ж він висловив впевненість у тому, що подібні випадки є частинами єдиного плану, оскільки події по всій країні проходять за одним сценарієм

Патріарх Філарет: біографія та добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини