RU

EX.UA готова передати міліції нечесних користувачів, - МВС

07.02.2012, 23:36
EX.UA готова передати міліції нечесних користувачів, - МВС - Фото
bbc5f5dc247aab6fe8119b9629a38521.jpg

"Потрібно розрізняти користувачів, таких, як наприклад мій син, який, я певен, заходив на цей сайт і качав якісь фільми, від користувачів, які завантажували незаконно аудіовізуальну продукцію та певне програмне забезпечення. Є 5 доменних імен користувачів, які це робили незаконно", - заявив в ефірі каналу ТВi начальник Управління зв'язків із громадськістю МВС України Володимир Поліщук.

"Учора в мене був і представник компанії EX.UA, відомий адвокат цієї фірми, а також представник Асоціації IT-технологій. Ми сиділи за столом, говорили, що вони навіть погоджуються нам допомогти, вказати на яких серверах може втримуватися ця інформація - IР-адреси - цих нечестних користувачів, щоб ми скоріше повернули сервери", - розповів він.

Крім цього, за його словами, найближчим часом буде зібраний круглий стіл, у якому візьмуть участь айтішники, провайдери, а також можливо народні депутати. "Будемо розмовляти, як нам зробити так, щоб навіть у випадку порушення кримінальної справи не було певних труднощів, вилучень, щоб це не відбивалося на звичайних користувачах", - заявив Поліщук.

Нагадаємо, раніше EX.UA відновив роботу. IP-адреси особливо злісних Ddos-бійців адміністраторами урядових сайтів були передані в Генпрокуратуру й МВС. Однак, як стверджують експерти, останнім це практично нічим не загрожує


Докладніше про те, що загрожує кінцевим користувачам EX.UA читайте тут>>>Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини