RU

Євросоюз підозрює Google у монополії на ринку інтернет-реклами – розпочато розслідування

22.06.2021, 14:39
Євросоюз підозрює Google у монополії на ринку інтернет-реклами – розпочато розслідування - Фото
Фото: depositphotos.com

Європейська комісія почала нове розслідування щодо Google, щоб оцінити, чи не порушував американський тих-гігант антимонопольні правила в сфері інтернет-реклами, повідомляє CNBC.

"Google збирає дані, які будуть використовуватися в цілях цільової реклами, він продає рекламні місця, а також виступає як посередник в онлайн-рекламі. Таким чином, Google присутній практично на всіх рівнях ланцюжка постачання медійної інтернет-реклами. Ми стурбовані тим, що Google ускладнив конкуруючим сервісам інтернет-реклами можливість конкурувати в так званому стеку рекламних технологій", – йдеться в заяві виконавчої віцепрезидентки Європейської комісії Маргрет Вестагер.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

В рамках нового розслідування комісія буде оцінювати обмеження, які Google застосував проти рекламодавців, видавців та інших третіх осіб на їхню можливість отримувати доступ до особистих даних і поведінки користувачів.

"Тисячі європейських компаній використовують наші рекламні продукти для залучення нових клієнтів і фінансування своїх веб-сайтів кожного дня. Вони обирають їх, тому що вони конкурентоспроможні і ефективні. Ми продовжимо конструктивно взаємодіяти з Європейською комісією, щоб відповідати на їхні запитання і демонструвати переваги наших продуктів європейським компаніям і споживачам", – прокоментували в Google.

  • Раніше цього місяця французький антимонопольний орган оштрафував Google на 220 млн євро за зловживання своєю ринковою владою в індустрії онлайн-реклами.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини