Евакуйовані пройшли обстеження в Санжарах. МОЗ каже - здорові

21.02.2020, 17:55
Евакуйовані пройшли обстеження в Санжарах. МОЗ каже - здорові - Фото
Нацгвардійці охороняють медцентр у Нових Санжарах (Фото: Максим Зубов/прес-служба НГУ)

Евакуйовані з китайського Уханя громадяни, які перебувають на карантині на базі Нацгвардії в Нових Санжарах Полтавської області, пройшли ще одне обстеження вже безпосередньо в обсервації. Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров'я Дмитро Коваль, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Всі вони здорові. Вони пройшли обстеження всередині обсерваційного закладу і будь-яких ознак небезпеки або ознак захворювання жодна людина не має, і наші громадяни, і громадяни інших країн", - сказав Коваль.

За словами Коваля, людей забезпечують харчуванням три рази на день, передає УНІАН. "Їжу готує інша організація, яка за принципом кейтерингу забезпечує всіх людей продовольством. Їдять люди з одноразового посуду, цей посуд належним чином обробляється відповідно до санітарних норм перед утилізацією", - сказав він.

"Установа має окреме водопостачання, окрему відокремлену систему каналізації, і стічні води обробляються також відповідно до санітарних норм, які притаманні закладам надання медичної допомоги при інфекційних захворюваннях", - зазначив заступник міністра.

За словами Коваля, "ніякої небезпеки для оточуючих ці люди не являють".

  • Учора в Санжарах люди, які називали себе місцевими жителями, намагалися не допустити проїзду автобусів з евакуйованими з Уханя. Вони зводили барикади, палили шини і закидали автобуси камінням. За словами людей, які брали активну участь у протесті, вони обурені тим, що евакуйованих розміщують у непідготовлених, на думку цих людей, приміщеннях, і вони побоюються, що коронавірус може поширитися в їхньому містечку.
  • Заступник міністра МОЗ Віктор Ляшко на місці подій переконував учасників протесту, що їм нічого не загрожує.
  • Поліція за фактом заворушень у Санжарах відкрила кримінальну справу. Були затримані 24 людини, проте всіх, крім одного, вже відпустили додому.
  • Сьогодні в МВС повідомили, що переважна більшість із 24 затриманих, - це місцеві жителі та жителі навколишніх населених пунктів.
  • Глава МОЗ Зоряна Скалецька, щоб припинити паніку серед жителів Санжар, прийняла рішення провести два тижні карантину разом з евакуйованими громадянами на базі Нацгвардії.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииУбить в себе наркомана. История одного эксперимента