RU

Епіцентр: отримати в дарунок квартиру в Одесі – це дуже просто! p

08.07.2015, 12:12
Епіцентр: отримати в дарунок квартиру в Одесі – це дуже просто! - Фото
4128b2cabadea9fbe28a2d0897d6dbfc.jpg

на правах реклами

Стати одеситом дуже просто! Особливо, якщо ти здійснюєш покупки в мережі «Епіцентр К».

Протягом липня у кожному з гіпермаркетів «Епіцентр К» діє акція – покупець, який придбав товари на суму від 500 грн. та зареєстрував свій чек, має реальний шанс отримати одну з чотирьох квартир у новобудові в «південній Пальмірі» – Одесі.

Визначення фіналістів та переможців відбуватимуться майже щотижня – 5, 12, 19 та 31 липня. Слід зазначити, що особиста присутність учасників акції не обов’язкова! Слідкувати за результатами можна безпосередньо на сайті – колектив Епіцентру організував пряму он-лайн трансляцію з місця події. Саме таким чином компанія «Епіцентр К» ГАРАНТУЄ прозорість та чесність виборів.

Докладніше з умовами акції та її проведенням можна ознайомитись на сайті мережі: 

Першого переможця акції було визначено 5 липня. Нею стала Анастасія Райзер із Харківської області, яка поділилася своїми враженнями і розповіла історію своєї перемоги:

«Цього разу ми купили штукатурку та фасадні будівельні матеріали. Саме завдяки Епіцентру ми не тільки утеплили будинок, але і порадували своїх дітей новенькою квартирою».

Поспішайте – залишилося ще три квартири, що чекають на своїх власників!

Акція «Стань одеситом!» вже не перша акція від Епіцентру такого масштабу. У червні чотири покупці Епіцентру стали власниками чотирьох квартир в Києві, а умови участі в акції були ідентичними.

Переможцями та власниками квартир у Києві стали наші реальні покупці:

Світлана Репужинська з Чернівців; 

Епіцентр: отримати в дарунок квартиру в Одесі – це дуже просто!
Ірина Буніна з Одеси; 

Епіцентр: отримати в дарунок квартиру в Одесі – це дуже просто!


Ірина Колпак з Херсона; 

епі3.jpg


Володимир Руденко з Вінниці.

Епіцентр: отримати в дарунок квартиру в Одесі – це дуже просто!

 «Ми робимо все, щоб наші покупці відчули турботу про них. Прозорість і контроль за проведенням визначення щасливого власника квартири для нас – це надзвичайно важливо. Ми дбаємо, щоб кожен покупець, кожен учасник, мав можливість пересвідчитись у тому, що він став переможцем у чесній боротьбі. Це підтверджує он-лайн трансляція на сайті Епіцентру, прямі включення на «Авторадіо», а також можливість бути присутніми у гіпермаркеті під час визначення переможця. Компанія «Епіцентр К» – це національна мережа, яка завжди робить для своїх покупців все для підвищення добробуту та надає їм можливість відчути, що Епіцентр піклується про своїх покупців, – Володимир Гончаров, заступник генерального директора компанії «Епіцентр К».

Епіцентр гарантує отримання квартир та прозорість проведення вибору учасників! Чекаємо на вас!

Докладніше тут

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини