RU

Епідемія грипу в Україні йде на спад

09.11.2009, 10:35

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко відзначає зниження рівня захворюваності на грип в Україні, але розслаблятися нікому не дозволяє. Про це вона заявила сьогодні під час зустрічі з делегацією Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Тимошенко відмітила: "Я думаю, що зараз вже є певні позитивні ознаки... І якщо 4 листопада у нас був пік захворюваності, це 127 тисяч 254 людини, то на 8 листопада у нас вже 32 тисячі 448 (хворих на грип, - ред.). Тобто, абсолютно позитивна динаміка".

Проте, Прем'єр наголосила, що, незважаючи на певну позитивну динаміку захворюваності на грип і ГРВІ, вона не дозволяє "розслабитися ні чиновникам, ні лікарям". Ю.Тимошенко вказала, що, на її думку, необхідно продовжити "готувати країну до можливих спалахів захворювань на ГРВІ і грип, випадків захворювання пандемічним грипом і використати цей час для того, щоб ще краще забезпечити наші лікарні необхідними медичними препаратами і безкоштовними ліками".

Нагадаємо, за останніми даними, в країні зафіксовано 969 тис. хворих на грип і ГРВІ. Внаслідок епідемії померло 155 людей.

Свинячий грип: добірка новин>>>

Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини