RU

Електротранспорт Львова знову працює

29.08.2008, 11:33

Львівський електротранспорт знову вийшов на маршрути. Львівський виконавчий комітет і представники профспілки КП "Львівелектротранс" домовилися про припинення страйку у зв'язку із надходженням коштів на виплату заборгованості із зарплати.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Львівського міськвиконкому, із держбюджету для виплати заборгованості надійшло 1 млн. 200 тис. грн. Сьогодні наприкінці дня відбудеться іще одна зустріч із колективом підприємства для врегулювання ситуації.

"Ця ситуація дуже складна, адже державний бюджет за 5 років заборгував підприємству 70 млн. грн., які не повернені за перевезення пільгових категорій населення. Крім того, планова субвенція, яка мала надійти у липні, не надійшла. За нашою інформацією, це сталося у зв'язку із тим, що кошти виділялися на ліквідацію стихійного лиха. Але проблема ще і в тому, що, за нашими розрахунками, за рік держбюджет мав повернути підприємству 37 млн. грн. за перевезення пільговиків, але при прийнятті держбюджету затвердили суму 22 млн. грн. Отже, дефіцит становить 15 млн. грн., і цих грошей нам катастрофічно бракує. Місто на себе не може брати таких витрат, адже пільги надаються на державному рівні. На місцевому рівні пільги надаються лише студентам, і місто вчасно повертає гроші підприємству. А це 3 млн. грн. на рік", - відзначив начальник управління транспорту та зв'язку Микола Шкурган.

Нагадаємо, вчора у Львові зупинився електротранспорт. На кожному тролейбусному і трамвайному маршруті міста працювало усього по одній машині. Працівники тролейбусного депо страйкували у зв'язку із заборгованістю зарплат.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини