RU

Експерти назвали причину масових звільнень в українських компаніях

29.10.2008, 10:14

Масові звільнення в Україні зараз відбуваються - і будуть відбуватися надалі, тому що в більшості компаній працюють "зайві люди". Так, на сьогодні більшість українських організацій просто-напросто "роздуті" персоналом. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомила директор і співзасновник консалтингової компанії "Right People Management" Олена Гапіч.

За її словами, деякі компанії взагалі звільняють "на всякий випадок".

Проте, вважає експерт, ринку праці потрібна була криза, тому що він примусив багатьох фахівців давати результати, а не "просиджувати штани" в офісах. "І зараз дуже хороший час для того, щоб скоротити тих зайвих", - вказує О. Гапіч. Водночас вона уточнила, що українські компанії часто несправедливо поводять себе зі своїм персоналом у кризових ситуаціях. Зокрема вони звільняють співробітників без вихідної допомоги, скорочують поголовно весь персонал, втрачаючи тим самим висококваліфікованих і результативних фахівців. На думку експерта, в майбутньому подібні необдумані рішення можуть коштувати компаніям дуже дорого.

Нагадаємо, раніше голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Оксана Продан заявила, що головною економічною проблемою країни в умовах фінансової кризи може стати масове безробіття.

Українська боротьба з фінансовою кризою у матеріалі "Радість банкірів, гроза олігархів" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини