RU

Екс-депутат видав книгу про вбивство його сина і "кришування" ГПУ

13.06.2013, 17:18
Екс-депутат видав книгу про вбивство його сина і
Леопольд Табурянський
Народний депутат України першого скликання Леонід Табурянський звинувачує Генпрокуратуру в ухиленні від розслідування обставин загибелі його 17-річного сина Руслана у 1994 році і співпраці з "закритим співтовариством" представників влади, які користуються нетрадиційними сексуальними послугами.

Як розповів екс-депутат на прес-конференції в інформаційному агентстві ЛІГАБізнесІнформ, він провів власне розслідування з допомогою досвідчених сищиків і виклав всі результати і документальні свідчення в книзі під назвою "ГПУ". Суть зводиться до наступного: першокурсник Руслан був згвалтований і задушений 28 червня 1994, як стверджує автор книги, одним з викладачів Київського державного економічного університету та двома його подільниками. Слідство у кримінальній справі за фактом загибелі Табурянського кілька разів зупинялося ГПУ і прокуратурою Печерського району Києва, і остаточно справа була закрита в 2008 році.

За словами Табурянського, справу закрили завдяки високопоставленим чиновникам, які практикують нетрадиційний секс і "замовили" Руслана для розваг. "Вони (викладач і ще двоє, - ред.) йому робили пропозицію, тому що його замовили. Він не погодився, тому троє його згвалтували, задушили шнуром від електробритви і ще живого підвісили", - стверджує екс-депутат.

"У Києві на найвищому рівні, я маю на увазі в Адміністрації президента, в Кабінеті міністрів, у Верховній Раді, в Генеральній прокуратурі, у найвищих державних установах є ті, хто замовляє хлопчиків для розваг. Але найбільше їм подобається ексклюзивна послуга - того, хто їм найбільше подобається, вони його можуть замовити для розваг. Якщо такий хлопець відмовляється вступити в зв'язок, його можуть згвалтувати і вбити. Найчастіше вбивство маскують під самоповішення. Мій син Руслан Табурянський відмовився, і був згвалтований і убитий ", - стверджує Леопольд Табурянський .

Причетний до смерті сина екс-депутата викладач (йому зараз 76 років), за словами Табурянського, довгі роки відмовляється здавати кров на ДНК-аналіз, щоб підтвердити свою непричетність до злочину (в приміщенні, де був знайдений труп Руслана Табурянського, залишилися сліди крові не тільки загиблого).

Книгу "ГПУ" колишній парламентарій сьогодні перед презентацією передав до Генеральної прокуратури. Якщо розслідування не поновиться, він обіцяє звернутися в іноземні посольства в Україні
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини