RU

Екс-суддю Зварича можуть виправдати

26.10.2010, 10:25
Екс-суддю Зварича можуть виправдати - Фото
eacc8e01d5fc34647f1244cc5547b287.jpg

Екс-суддю Зварича можуть виправдати
Один із свідків у справі екс-глави Львівського апеляційного суду Ігоря Зварича (на фото), обвинуваченого в отриманні $100 тис. хабара, відмовився від свідчень. Про це пише газета "Сєгодня".

За даними видання, у понеділок в Оболонському райсуді Києва продовжили розгляд "справи Зварича". Так, заслухали свідка В’ячеслава Любашевського (суддя Львівського апеляційного суду), з'ясовуючи обставини одного з епізодів, де В.Любашевський щось передавав І.Зваричу в приміщенні суду (на думку слідства, що підтверджується відеозаписом, це були $20 тис.).

В.Любашевський сам розповів про це слідству, але тепер від свідчень відмовився, повідомивши, що він просто рятував себе від арешту. "Слідство мені запропонувало дати свідчення проти Зварича, Жербицького (Володимир Жербицький до весни керував слідчою групою у ГПУ у цій справі, - ред.), мені клявся своїм онуком, що мені нічого за це не буде. Але після того, як затримали Зварича, мені пред'явили обвинувачення (інкримінують передачу хабара, - ред.). 8 жовтня 2008 року в руках у мене на відео якась папка... Після зарплати ми скидалися на ремонт суду - я збирав по 500-1000 грн., і ось їх я мав передавати Зваричу, але не того дня. Зварич грошей не вимагав", - повідомив В.Любашевський у суді.

Співробітник Генпрокуратури В.Жербицький на суді не був, але у коментарі слова В.Любашевського назвав дитячим лепетом. "Нам він казав, що брав гроші (за "правильні" рішення суду, - ред.), тому як на це його змушував Ігор Зварич. Я нічого йому не пропонував і внуком не клявся", - сказав В.Жербицький.

У понеділок на суді у І.Зварича схопило серце, і суддя оголосив перерву до вівторка. Адвокат екс-судді казав, що ще має бути не менше десятки засідань.

Нагадаємо, у грудні 2008 року Генпрокуратура порушила кримінальну справу щодо І.Зварича за підозрою в отриманні $100 тис. хабара за прийняття судом незаконного рішення.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини