RU

eBay спрощує процес ведення бізнесу для продавців з України

17.06.2021, 09:52
eBay спрощує процес ведення бізнесу для продавців з України - Фото
Фото: depositphotos.com

Американська компанія eBay запускає новий формат Керованих платежів в Україні. Про це повідомили в пресслужбі Укрпошти, яка є основним каналом доставки товарів, проданих на eBay з України.

Як відзначили в Укрпошті, це спростить процес ведення бізнесу на eBay для продавців і дозволить їм запропонувати покупцям більше способів оплати.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Офіційним партнером eBay в Україні виступить платіжна система Payoneer. 

Відзначається, що понад 11 000 українських продавців зможуть відслідковувати продаж на eBay в більш зручному форматі, а покупці з України отримають можливість обирати оптимальний спосіб оплати з декількох варіантів.

Сервіс Керовані платежі дає можливість покупцям обирати різні способи оплати на eBay, зокрема кредитні картки і PayPal. Оплата через Apple Pay буде доступна на iPhone і iPad у застосунку, Google Pay – на сайті eBay і в застосунку eBay для Android.

"Ми продовжуємо запуск нових способів оплати у всьому світі і з радістю пропонуємо продавцям з України поліпшену систему ведення бізнесу на eBay", – прокоментувала Алісса Катрайт, віцепрезидентка групи Керованих платежів в eBay.

Маркетплейс почав перехід на систему Керованих платежів у вересні 2018 року, підключивши до нового способу оплати групу продавців із США. Пізніше формат став доступний продавцям у Німеччині, Великій Британії, Австралії, Канаді, Франції, Італії, Іспанії. Протягом 2021 року Керовані платежі планують впровадити в інших країнах.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини