RU

Джарти позбавлятиме турфірми ліцензії за екскурсії в ліси

13.08.2010, 09:23

Уряд Криму збирається позбавити ліцензій туристичні фірми, які, незважаючи на пожежну небезпеку, організують екскурсії до природних об'єктів в лісовій зоні. Про це заявив голова уряду АРК Василь Джарти.

"Будемо жорстко ставити питання про позбавлення їх ліцензій. Крим може понести колосальні збитки, які доведеться заповнювати десятками років. Власники і керівники турфірм повинні це розуміти", - вказав В.Джарти, якого цитує прес-служба кримського уряду.

Разом з тим, за інформацією начальника кримського управління МНС Олександра Мазіліна, за пожежною ситуацією в кримських лісах постійно стежать 102 пости, створено 28 мобільних груп, які контролюють, щоб ліс не відвідували туристи. Він також відмітив, що у запобіганні пожеж беруть участь службовці Внутрішніх військ, особовий склад МВС, прикордонники і навіть Національний центр управління і випробувань космічних засобів – співробітники наукової установи використовують космічні технології, щоб відстежувати появу гарячих плям на території Криму.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що зниження температури повітря, що спостерігається в останні дні в деяких областях України, не зменшує загрози лісових пожеж.

Василь Джарти: біографія і добірка новин>>>
Спека і лісові пожежі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини