RU

Дзержинський шахтар з 3 вагонами вугілля побив рекорд Стаханова

22.08.2013, 13:22
Дзержинський шахтар з 3 вагонами вугілля побив рекорд Стаханова - Фото
Стахановець Сергій Слюсар (фото - kp.ua)

Український шахтар Сергій Слюсар встановив черговий виробничий рекорд, видобувши за зміну 202 тонни вугілля. Це в два рази перевищує досягнення відомого радянського шахтаря Олексія Стаханова, який нарубав за зміну близько ста тонн вугілля.

За нормами виробітку Слюсар виконав свою роботу не на 100%, а на 4391%, нарубавши три вагони вугілля. Гірника, який встановив рекорд, зустрічали на поверхні з квітами та грамотами. Сам він заявив, що особливої ​​підготовки йому не знадобилося.

Досягнення працівника шахти "Північна" 33-річного Слюсаря є третім особистим професійним досягненням. Вперше він замахнувся на рекорд Стаханова в минулому році і в підсумку перевершив його, здобувши 141 тонну вугілля. Через місяць після першого рекорду Слюсар добув 183 тонни вугілля. Тепер він має намір побити рекорд колеги по шахті Миколи Гриньова, який дав за зміну 230 тонн.

Черговий особистий рекорд Слюсар встановив у День шахтаря, який сьогодні відзначається в Україні, а також напередодні візиту в регіон президента України Віктора Януковича.

Нагадаємо, що радянський шахтар Стаханов в ніч з 30 на 31 серпня 1935 року за зміну (5 ч. 45 хв.) добув 102 тонни вугілля при нормі в 7 тонн. Після цього досягнення в останню неділю серпня в СРСР, а потім і в Україні святкується День шахтаря.

За матеріалами
Комсомольська правда в Україні
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини